اوقات شرعی 
 
 
امروز : 91
ديروز : 109
ماه : 5637
 
 آرشیوآخرین اخبار
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

برگزاری کارگاههای طرح سمن (پیشگیری اولیه از اعتیاد)

مرکز مشاوره و سلامت تعداد 9 کارگاه آموزشی" طرح سمن" را برای 252 نفر از دانشجویان ورودی سالتحصیلی 96-1395 ، در 22 ساعت آموزشی با هدف پیشگیری اولیه از اعتیاد و آموزش مهارتهای زندگی برگزار نمود. این دوره های آموزشی از تاریخ 24/11/95 لغایت7/12/95 توسط آقای دکتر احمد اسمعلی رئیس مرکز مشاوره و سلامت و آقای دکتر علی افشاری هیات علمی گروه روانشناسی و مشاوران مرکز برگزار گردید ..... ادامه مطلب
دوشنبه 16 اسفند 1395

جشنواره اتاق نمونه و بهداشتی

به گزارش مرکز مشاوره و سلامت با توجه به برگزاری هفته خوابگاههای دانشجویی در اردیبهشت ماه 96 و نظر به اهمیت بهداشت محیط خوابگاه ها در سلامت جسمی و نشاط و شادابی ، مرکز مشاوره و سلامت اقدام به تعیین اتاق نمونه و بهداشتی می نماید . لذا علاقمند به شرکت در مسابقه پس از پر کردن فرم خود ارزیابی و تحویل به مرکز مشاوره حداکثر تا پایان فروردین ماه 96 ، آمادگی خود را .... ادامه مطلب
دوشنبه 16 اسفند 1395

تشکیل جلسه مشاوره

به گزارش مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه این جلسه در تاریخ 9/12/95 در اتاق معاونت دانشجویی با حضور جناب آقای دکتر دانشفراز معاونت محترم دانشجویی و آقای دکتر احمد اسمعلی رییس مرکز مشاوره و سلامت و تعدادی از مشاوران با هدف بررسی وضعیت قرارداد های کارکنان ، طرحهای ابلاغی وزارت علوم ، نحوه اجرا و مشکلات اجرای طرحها و همچنین بررسی عملکرد مرکز مشاوره در طی یک سال به منظور ارائه در شورای سیاستگذاری مشاوره برگزار گردید .
دوشنبه 16 اسفند 1395

برنامه مسابقات فوتسال دهه فجر 1395

به گزارش اداره تربیت بدنی برنامه مسابقات فوتسال دهه فجر1395 به شرح زیر می باشد:
يکشنبه 10 بهمن 1395

تشکیل کارگاه آموزشی ایدز با سخنرانی جناب آقای دکتر احمد اسمعلی هیات علمی گروه روانشناسی

به گزارش مرکز مشاوره و سلامت در تاریخ یکشنبه 28/9/95 کارگاه پیشگیری از ایدز را با هدف آموزش (دانشجو مربیان همسان ) به منظور مشارکت و همراهی با مرکز مشاوره در اجرای برنامه های آموزشی پیشگیری از ایدز برگزار نمودند. اعضای کانون همیاران سلامت آماده همکاری با مرکز مشاوره هم به عنوان همیاران سلامت در انجام خدمات همیاری و ارجاع و تسهیل ارائه خدمات مشاوره ای به دانشجویان نیازمند و همچنین مشارکت و همراهی با مرکز مشاوره در اجرای برنامه های آموزشی پیشگیری از ایدز می باشند.
سه شنبه 30 آذر 1395

برگزاری کارگاه آموزشی "آموزش چگونگی مبارزه با حشرات موذی و جوندگان و جلوگیری از بیماریهای انگلی"

به گزارش مرکز مشاوره و سلامت : این مرکز با همکاری مرکز بهداشت ، کارگاه آموزشی "آموزش چگونگی مبارزه با حشرات موذی و جوندگان و جلوگیری از بیماریهای انگلی"، در روز دوشنبه مورخ 22/9/95 در کلاس 110 کشاورزی برای کارکنان خوابگاهها با سخنرانی خانم سلطانی برگزار نمود.
پنجشنبه 25 آذر 1395

برگزاری سخنرانی با موضوع "پیشگیری از حوادث رانندگی منجر به مرگ و میر در بین جوانان"با سخنرانی سرهنگ دوم علی صادق زاده (رئیس پلیس راهنمایی رانندگی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مراغه)

به گزارش مرکز مشاوره و سلامت : این مرکز با همکاری نیروی انتظامی در روز دوشنبه مورخ 95/9/22 ، راس ساعت:11 ، در محل آمفی تاتر فجر دانشگاه واقع در دانشکده کشاورزی اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع "پیشگیری از حوادث رانندگی منجر به مرگ و میر در بین جوانان"، با سخنرانی سرهنگ دوم علی صادق زاده (رییس پلیس راهنمایی رانندگی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مراغه)، برای دانشجویان و کارکنان دانشگاه نمود
پنجشنبه 25 آذر 1395

به گزارش مرکز مشاوره و سلامت "سمینار آموزشی "اعتماد به نفس" با سخنرانی جناب آقای دکتر احمد اسمعلی

این سمینار آموزشی که از طرف کانون نسل نو در مورخ 24/9/95 در محل آمفی تاتر فجر دانشگاه با سخنرانی دکتر احمد اسمعلی با هدف ارائه راهکارهای عملی افزایش اعتماد به نفس در بین دانشجویان برگزار گردید .
پنجشنبه 25 آذر 1395

تشکیل کارگاه آموزشی نشانه شناسی اختلالات روانی (اختلال اضطرابی) با حضور خانم دکتر ایماندوست

به گزارش رسیده از مرکز مشاوره و سلامت : روز یکشنبه مورخ 95/9/21 در کلاس112 دانشکده کشاورزی برای 40 نفر از اعضای کانون همیاران سلامت، با حضور خانم دکتر ایماندوست برگزار نمود.
چهارشنبه 24 آذر 1395

برگزاری کارگاه آموزشی درمان وسواس با روش ERP با حضور مدرس محترم جناب آقای دکتر احمد اسمعلی

به گزارش مرکز مشاوره و سلامت کارگاه آموزشی درمان وسواس با روش ERP در روز پنجشنبه مورخ 18/9/95 از ساعت14-8 در کلاس 109 کشاورزی برگزار شد . هدف از تشکیل این کارگاه آموزشی ارتقاء سطح علمی شرکت کنندگان و آشنایی با روشهاو تکنیکهای نوین درمان بود
سه شنبه 23 آذر 1395