آرشیو آخرین اخبار

اعلامیه

فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) را خدمت همکاران گرامی ،اساتید و دانشجویان محترم تسلیت عرض می نمائیم

اعلامیه

(503)

اَلسَّلاَمُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلاَدِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحَابِ الْحُسَیْنِ

دوشنبه 12 مهر 1395
اجرای ارائه غذا طرح تاک

اجرای ارائه غذا طرح تاک

(1237)

در راستای فراهم نمودن امکانات رفاهی ویژه در حوزه تغذیه دانشجویی و ایجاد تنوع غذایی مناسب و افزایش رضایتمندی با ایجاد رقابت سالم ما بین سلف رستوران خصوصی و دولتی دانشگاه ، معاونت دانشجویی مبادرت به اجرای طرح تاک نموده است که توجه دانشجویان عزیز را به نکات ذیل جلب می نماید:
الف. در این طرح دانشجو ی در محدوده سنوات مجاز بدون پرداخت وجهی در قبال ذخیره ژتون برای وعده ی ناهار ،صاحب ژتونی به ارزش ریالی 25000ريال می شود که با پرداخت مابالتفاوت آن با توجه به نوع غذای انتخابی از غذای رستوران خصوصی بهره مند می شود.لازم به ذکر است این ژتون صرفاً برای صاحب کارت دانشجویی بوده و با انتخاب غذا نوع تاک امکان استفاده از غذای سلف و سرویس دانشجویی امکان پذیر نمی باشد.و برای دانشجویان در سنوات غیر مجاز امکان استفاده از طرح تاک و ارائه یارانه نقدی مقدور نخواهد بود.

سه شنبه 30 شهريور 1395
اطلاعیه مهم وامهای دانشجویی

اطلاعیه مهم وامهای دانشجویی

(2194)

مراجعه دانشجویان متقاضی تسهیلات دانشجویی به پورتال دانشجویی

چهارشنبه 23 تير 1395
مراسم تکریم و قدردانی مجموعه معاونت دانشجویی در هفته گرامیداشت خوابگاهها

مراسم تکریم و قدردانی مجموعه معاونت دانشجویی در هفته گرامیداشت خوابگاهها

(746)

مراسم تکریم و قدردانی مجموعه معاونت دانشجویی، کادر سرپرستی خوابگاهها، مسئولان فنی و تدارکاتی-سلف غذا و مسئول سالن ورزشی روز دوشنبه 3/03/1395 ساعت 14 در اتاق جلسات حوزه ریاست تشکیل گردید.

چهارشنبه 5 خرداد 1395
بازدید رئیس محترم مرکز مشاوره از خوابگاههای دانشجویی و اهدای جوایز به اتاقهای نمونه و بهداشتی

بازدید رئیس محترم مرکز مشاوره از خوابگاههای دانشجویی و اهدای جوایز به اتاقهای نمونه و بهداشتی

(974)

به مناسبت هفته خوابگاههای رئیس محترم مرکز مشاوره ، جناب آقای دکتر اسمعلی در روز سه شنبه مورخ 28/2/95 ، از خوابگاههای دانشجویی بازدید نمودند و ضمن اهدای جوایز به اتاقهای منتخب در جشنواره اتاقهای نمونه و بهداشتی ،از نزدیک با دانشجویان به بحث و گفتگو پرداختند. لازم به ذکر است که اتاق 15 از خوابگاه شماره 4 برادران ، اتاق 203 خوابگاه فدک خواهران ، اتاق 45 خوابگاه شماره 2 خواهران ، به عنوان اتاق نمونه و بهداشتی انتخاب و جوایزی اهدا گردید.

چهارشنبه 29 ارديبهشت 1395
بازدید اعضای هیات رئیسه  محترم دانشگاه از خوابگاههای دانشجویی

بازدید اعضای هیات رئیسه محترم دانشگاه از خوابگاههای دانشجویی

(622)

به مناسبت گرامیداشت هفته خوابگاهها، هیات رئیسه دانشگاه ، جناب آقای پروفسور لطف الهی یقین، ریاست محترم دانشگاه و معاونت محترم دانشجویی جناب آقای دکتر دانشفراز و هیات همراه از خوابگاههای دانشجویی بازدید نمودند.

چهارشنبه 29 ارديبهشت 1395
برگزاری گارگاههای آموززشی طرح سمن(سلامت ، مهارت،نشاط)  با تاکید بر

برگزاری گارگاههای آموززشی طرح سمن(سلامت ، مهارت،نشاط) با تاکید بر "پیشگیری از اعتیاد"

(761)

مرکز مشاوره و سلامت کارگاههای آموزشی "پیشگیری از اعتیاد " را در سه جلسه آموزشی در تاریخهای دوشنبه 6/2/95 و شنبه 11/2/95 توسط آقای دکتر افشاری و یکشنبه 12/2/95 توسط آقای دکتر اسمعلی برای حدود 120 نفر از دانشجویان برگزار گردید.

يکشنبه 12 ارديبهشت 1395
برگزاری مراسم گرامیداشت

برگزاری مراسم گرامیداشت "روز جهانی روانشناس و مشاور"

(662)

به مناسبت " نهم اردیبهشت ماه روز جهانی روانشناس و مشاور" انجمن علمی روانشناسی دانشگاه مراغه مراسم گرامیداشتی به همین مناسبت در روز چهارشنبه مورخ 8/2/95 در محل سالن اجتماعات شهید احمدی روشن با سخنرانی دکتر احمد اسمعیلی با موضوع " جایگاه و اهمیت مشاوره" برگزار نمودند.

يکشنبه 12 ارديبهشت 1395
برگزاری سومین جلسه گارگاه آموزشی الف مثل ازدواج

برگزاری سومین جلسه گارگاه آموزشی الف مثل ازدواج

(540)

سومین جلسه "کارگاه آموزشی الف مثل ازدواج " باسخنرانی دکتر احمد اسمعلی رئیس مرکز مشاوره و سلامت با همکاری تشکل جامعه اسلامی دانشجویان در روزسه شنبه مورخ 7/2/95 با حضور 20 زوج دانشجو در محل آمفی تاتر فجر دانشگاه برگزار گردید.

يکشنبه 12 ارديبهشت 1395
اجرای موج دوم

اجرای موج دوم "طرح ملی سیمای زندگی دانشجویان"

(871)

مرکز مشاوره و سلامت موج دوم "طرح ملی سلامت زندگی دانشجویان" را که طرح ابلاغی وزارت علوم می باشد را برای 500 نفر از دانشجویان تا پایان هفته اول خرداد اجرا می نماید.

شنبه 11 ارديبهشت 1395