اوقات شرعی 
 
 
امروز : 75
ديروز : 109
ماه : 5621
 
تاریخ : پنجشنبه 25 آذر 1395     |     کد : 43

برگزاری سخنرانی با موضوع "پیشگیری از حوادث رانندگی منجر به مرگ و میر در بین جوانان"با سخنرانی سرهنگ دوم علی صادق زاده (رئیس پلیس راهنمایی رانندگی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مراغه)

به گزارش مرکز مشاوره و سلامت : این مرکز با همکاری نیروی انتظامی در روز دوشنبه مورخ 95/9/22 ، راس ساعت:11 ، در محل آمفی تاتر فجر دانشگاه واقع در دانشکده کشاورزی اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع "پیشگیری از حوادث رانندگی منجر به مرگ و میر در بین جوانان"، با سخنرانی سرهنگ دوم علی صادق زاده (رییس پلیس راهنمایی رانندگی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مراغه)، برای دانشجویان و کارکنان دانشگاه نمود

               به گزارش  مرکز مشاوره و سلامت : این مرکز با همکاری نیروی انتظامی در روز دوشنبه  مورخ 95/9/22، راس ساعت:11 ، در محل آمفی تاتر فجر دانشگاه واقع در دانشکده کشاورزی اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با  موضوع  "پیشگیری از حوادث رانندگی منجر به مرگ و میر در بین جوانان"، با سخنرانی سرهنگ دوم علی صادق زاده (رییس پلیس راهنمایی رانندگی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مراغه)، برای دانشجویان و کارکنان دانشگاه نمود . ایشان  به نقش عامل انسانی و راننده در تصادفات اشاره کرده و برای پیشگیری از تصادفات، اگر رانندگان شرایط پیشگیری از تصادفات را بدانند و آن را واقعا بکار ببندند، مطمئنا درصد زیادی از سوانح رانندگی کاهش می یابد. و همچنین اشاره کردند که یک بخش از تحقق پیشگیری از تصادفات دانستن است و بخش مهم دیگر که خیلی تاثیرگذار است، به کار بستن و استفاده صحیح از این روش ها در رانندگی است. و برای آنکه مقوله ایمنی و پیشگیری در بحث تصادفات به مرحله عملی برسد، به تلاش های جمعی نیاز است. تشکیل مدیریت واحد و داشتن منبع مالی کافی در این زمینه و بهره گیری از بخش خصوصی و تحریک منافع خصوصی بسیار مهم دانستند.
 


نوشته شده در   پنجشنبه 25 آذر 1395  ساعت  15:46   توسط   سهیل افتخارزاده معاونت دانشجویی دانشگاه مراغه   
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :